آشپزی

آشپزی

دسته بندی
مرتب سازی
 • یک ظرف پیاز سوخاری با سس کچاپ و نوشیدنی
  پیاز حلقه‌ای سوخاری پیاز حلقه‌ای سوخاری یا به قول خارجی‌ها onion rings، یکی از اون اسنک‌های خوشمزه و پرطرفداره که برای یک دورهمی کوچک توی یک بعدازظهر تابستونی خیلی می‌چسبه و درست کردنش هم خیلی آسون و سریعه. امروز قصد داریم طرز تهیه این اسنک رو به شما همراهان همیشگی جوجومگ آموزش بدیم. پس با ما همراه باشید.
  آشپزی 00/03/31
 • یک ظرف مرغ سوخاری در کنار سس و یک لیوان ماء الشعیر
  طرز تهیه مرغ ترد و‌ سوخاری با سس قارچ در این مقاله می‌خواهیم دستور تهیه یک مرغ ترد و برشته، خوشمزه و آبدار با سس قارچ را به شما عزیزان آموزش دهیم. برای طعم‌دار کردن این مرغ از سیر تازه، ماءالشعیر و آرد استفاده می‌کنیم.
  آشپزی 00/04/15
 • مرغ پنیری با سس خامه‌ای بیکن
  مرغ پنیری با سس خامه‌ای بیکن ترکیب سیر و فلفل و نمک و ماءالشعیر برای طعم دار کردن مرغ بی نظیر است. آبجو طعمی به مرغ شما می‌دهد که نیاز به افزودنی‌های دیگر ندارد. در این مقاله طرز تهیه یک مرغ پنیری خامه‌ای خوشمزه را به شما آموزش می‌دهیم که برای سرو کردن در این روزهای گرم تابستان فوق‌العاده است. امیدواریم که مورد توجه شما همراهان همیشگی جوجومگ قرار بگیرد.
  آشپزی 00/05/21
 • یک لیوان شیک بلک با تزئین خامه و دانه‌های قهوه
  طرز تهیه شیک بلک آیا تا به حال ماءالشعیر بلک جوجو را با قهوه نوش جان کرده‌اید؟ اگر آن را امتحان کرده باشید حتما با ما هم عقیده هستید که ترکیب آبجو بلک جوجو و قهوه، پیوندی آسمانی است و باید به آن بها داد. پس بیایید کمی بستنی و شکلات هم به آن اضافه کنیم و بهترین شیکی که بشر تاکنون درست کرده است را تهیه کنیم. با ما همراه باشید.
  آشپزی 00/07/11