صفحات

قوانین و مقررات

با استفاده از این سایت تمامی قوانین و مقررات زیر را پذیرفته و مسئولیت‌های ذکر شده را قبول می‌نمایم.

1- فرآیند خرید مستلزم پذیرش قوانین، مقررات و ضوابطی است که از سوی شرکت مقرر شده است و مشتری با ورود به هر مرحله، قوانین، مقررات و ضوابط مرحله قبلی را تأیید نموده است.

2- شرکت صرفا ملزم است محصولات را به مخاطبی که ثبت نام نموده، شخصی که از سوی وی معرفی شده و یا به آدرس اعلام شده توسط مخاطب تحویل نماید. در هر صورت، چنانچه مشتری درخواست نماید محصول به شخصی غیر از او تحویل داده شود، کلیه مسئولیت‌ها در این خصوص برعهده وی است.

3- هرگونه تبلیغ، استفاده از نام و علامت تجاری، اینماد و گوگل میتس، وبسایت شرکت، اطلاعات گوگل مپس و ...، از سوی مشتری و فروش محصولات شرکت به غیر ممنوع می‌باشد.

4- استفاده از مطالب درگاه اینترنتی جوجو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی تهران گوار می‌باشد.

5- حق استفاده از تمامی اطلاعات جمع‌آوری شده بازدیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و خریداران به هر نحوی با شرکت تهران‌گوار می‌باشد. در صورت نیاز به دیدن اطلاعات خود با ما تماس بگیرید.

6- چنانچه اقدامات مخاطب مستلزم ورود ضرر به شخص ثالث باشد، شرکت تهران گوار هیچ گونه مسئولیت کیفری و مدنی در این خصوص ندارد و مشتری شخصا پاسخگو می‌باشد.

7- چنانچه اقدامات مخاطب مستلزم ورود ضرر به شرکت تهران گوار باشد، نسبت به جبران خسارات وارده ضامن است.

8- مدت زمان تحویل کالا از زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ فاکتور، حداکثر 10 روز کاری در صورت موجود بودن محصول شرکت در انبار می‌باشد.

تبصره- پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ فاکتور توسط مشتری، در صورت موجود نبودن محصول در انبار شرکت، مشتری مختار است بین عودت مبلغ پرداختی، یا تعویض محصول با محصولات موجود در انبار و یا انتظار تا تولید محصول جدید، از شرکت درخواست نماید.

9- هزینه بسته بندی و ارسال محصول بر اساس تعرفه اعلامی از سوی شرکت تهران گوار، بر عهده مشتری می‌باشد و شرکت تهران گوار می‌تواند نسبت به مشتری های خاص (از لحاظ تعداد و دفعات بالای سفارش) این هزینه‌ها را رایگان لحاظ نماید. این شرایط ویژه به صلاحدید شرکت قابل تعمیم می‌باشد.

تبصره- در صورت درخواست مشتری به تغییر مکان تحویل، چنانچه پس از ارسال محصول باشد، هزینه حمل دیگر محاسبه می‌گردد و چنانچه پیش از ارسال محصول باشد، مابه تفاوت هزینه حمل محاسبه می‌گردد.

10- امضای رسید به منزله تحویل کامل محصول به مشتری و تایید کمیت و کیفیت کالا از سوی وی است. مشتری موظف است محصول مورد نظر را از لحاظ کمیت و کیفیت بررسی نماید، بعد از تحویل و امضای رسید تحویل، هیچ گونه مسئولیتی از لحاظ کمی و کیفی از قبیل؛ کم بودن تعداد، عدم تطبیق محصول با سفارش، خراب بودن محصول، منقضی بودن تاریخ مصرف و یا در شرف انقضا بودن و ...، برعهده شرکت تهران گوار نمی‌باشد.

11- فاکتورهای صادره با لحاظ نمودن درصد تخفیف نسبت به قیمت درج شده در روی محصول، و با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه بسته بندی و حمل آن می‌باشد.

تبصره- فاکتور هر مشتری به صورت آنلاین در وبسایت موجود است و فاکتور رسمی در صورت درخواست مشتری ارسال می‌شود.

12- در صورت انصراف یا لغو سفارش، درخواست عودت و یا تعویض محصول به واسطه تقصیر یا اشتباه مشتری، کلیه هزینه‌های آن بر عهده وی بوده و شرکت تهران گوار از مبالغ پرداختی توسط مشتری محاسبه می‌نماید.