صفحات

سوالات متداول

1. بهترین شرایط نگهداری محصولات چگونه است؟

دور از گرما و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.

2. مواد اصلی تشکیل دهنده ماءالشعیرهای جوجو چیست؟

مالت، رازک و آب گازدار

3. آیا تهران‌گوار بروئری دارد؟

بله، شرکت تهران گوار بنیان‌گذار یکی از مجهزترین بروئری‌های ایران می‌باشد که یکی از وجوه تمایز در کیفیت محصولات جوجو با باقی برندها محسوب می‌گردد.

4. تفاوت تهیه آبجو از مالت و عصاره مالت چیست؟

شرکت‌هایی که بروئری (پخت) ندارند، برای تولید نوشیدنی مالت از عصاره مالت استفاده می‌کنند. عصاره مالت با توجه به این‌که در معرض حرارت مجدد قرار گرفته و دو بار از فیلتراسیون عبور می‌کند، بیش‌تر مواد مغذی، ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌های خود را از دست می‌دهد. در حالی که شرکت تهران گوار با استفاده از مجهزترین دستگاه‌ها و فناوری بروئری (پخت)، ماءالشعیر جوجو را از مرغوب‌ترین انواع مالت تهیه می‌کند، که باعث می‌شود اغلب خواص دانه مالت حفظ شود. برای مطالعه بیشتر در مورد مالت و خواص آن می‌توانید به مقاله هر آنچه که درباره مالت باید بدانید مراجعه نمایید.

5. علاوه بر جوجو، چه برندهایی در تهران‌گوار وجود دارد؟

در حال حاضر برندها شامل والتر (آبمیوه گازدار) و مالتز (عصاره مالت) می‌­باشد.

6. آیا محصولات تهران گوار الکل دارد؟

خیر، تهران گوار با افتخار، گواهی حلال برای تمامی محصولات خود را دارد.

7. آیا برنامه ای برای تولید محصولات جدید دارید؟

شرکت تهران گوار تمام توان خود را در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و تولید محصولاتی با کیفیت جهانی قرار داده است. در همین راستا تیم تحقیق و توسعه (Research and Development) این شرکت که از خبره‌ترین کارشناسان و متخصصان صنایع غذایی تشکیل شده است، تلاش روزافزون خود را برای بهبود مستمر محصولات و همچنین تولید محصولات جدید مطابق با استانداردهای جهانی به کار گرفته است.

8. چه چیزی محصولات تهران گوار را متفاوت می‌کند؟

عمده‌ترین وجه تمایز و برتری محصولات تهران گوار، کیفیت آن است. یکی از عواملی که بر کیفیت محصول تأثیر مستقیم می‌گذارد، استفاده از مواد اولیه مرغوب است. ما در تهران گوار تمام تلاش خود را برای تأمین بهترین انواع مالت و سایر مواد اولیه از تأمین کنندگان داخلی و خارجی انجام می‌دهیم.

همچنین ماءالشعیر جوجو، طعم اصیل خود را مرهون استفاده از مرغوب‌ترین انواع گیاه رازک است. این در حالی است که بسیاری از شرکت‌ها از اسانس رازک برای ایجاد طعم و عطر در تولید ماءالشعیر استفاده می‌کنند.

کارشناسان مجرب تیم کنترل کیفیت، در تمامی مراحل تولید، از لحظه ورود مواد اولیه به کارخانه تا هنگام آماده شدن و خروج محصول نهایی، کلیه مواد را مورد آزمایش قرار داده و از کیفیت آن‌ها اطمینان حاصل می‌نمایند.

دلیل دیگری که باعث تمایز محصولات شرکت تهران گوار نسبت به محصولات مشابه می‌شود، بهره‌مندی از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی بروئری (پخت) است که منجر به حفظ ریزمغذی‌های موجود در محصول و در نهایت تولید یک نوشیدنی سالم و گوارا می‌گردد.

علاوه بر این، یکی از ارزش‌های شرکت تهران‌گوار حفظ محیط زیست است که سعی شده است با بهینه سازی مصرف آب و انرژی به این مهم پرداخته شود.

9. زمان تقریبی رسیدن سفارش چقدر است؟

1 تا 3 روز کاری. تلاش ما این است که تا حداکثر 3 روز کاری محصولات ما به دست مشتری برسد. با توجه به نوع تحویل انتخاب شده توسط مشتری این زمان به 1 روز کاری کاهش خواهد یافت.

10. آیا ارسال رایگان دارید؟

در حال حاضر آفر ارسال رایگان برای تمامی سفارش‌­ها فعال می­‌باشد.

11. آیا قیمت‌ها با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده می‌باشند؟

بلی، تمامی قیمت‌ها در سایت فروشگاهی جوجو با در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده می‌­باشد.

12. آیا می‌توان از درب کارخانه خرید کرد؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد؛ اما تحویل رایگان در مناطق مختلف کشور امکان پذیر می­‌باشد.

13. آیا برای خرید لازم است از قبل در وبسایت ثبت‌نام کرده باشم؟

خیر، شما با انتخاب و اضافه کردن محصولات به سبد خریدتان می‌توانید اطلاعات فردی و ارسالتان را کامل کنید و پرداخت را انجام دهید.