درباره شرکت تهران گوار (جوجو)

درباره شرکت تهران گوار (جوجو)

درباره شرکت تهران گوار 

برند جوجو

شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی تهران گوار در 1382 خورشیدی، بر اساس برنامه جامع خود، برنامه ریزی ساخت پیشرفته‌ترین خط تولید عصاره مالت و آبجو بدون الکل را در کیلومتر 20 جاده فیروزکوه آغاز کرد.

در همین راستا تیمی از زبده‌ترین متخصصان این صنعت با همکاری و مشورت از متخصصان داخلی و کشورهای پیشرفته صنایع مربوطه شکل گرفت که در نهایت پس از گذراندن فاز مطالعاتی، در سال 1384 و با همکاری با بزرگترین شرکت فعال ذر زمینه ساخت ماشین آلات تولید عصاره مالت و آبجو، بسته بندی و خطوط پر کن یعنی شرکت کرونس آلمان ساخت کارخانه آغاز و در مدت 4 سال و در سال 1388 به بهره برداری رسید.

شرکت تهران گوار به عنوان بزرگ‌ترین واحد تولیدی آبجو بدون الکل خاورمیانه و نه تنها ایران مفتخر است که تمامی مراحل تولید محصولات خود را (A-Z)   با به کارگیری به روزترین تجهیزات و ماشین آلات و با رعایت بالاترین و سختگیرانه‌ترین پروتکل‌ها و قواعد بهداشتی طی می‌کند.

همچنین با احساس مسئولیت نسبت به رشد فرهنگ مصرف نوشیدنی و ارائه  محصولات سلامت محور، لذت نوشیدن محصولات خود را با هدف تندرستی و سلامت هر چه بیشتر مصرف کنندگان قرار داده است.

در همین راستا تیم تحقیق و توسعه R&D  شرکت تهران گوار در کنار خبره‌ترین کارشناسان صنایع غذایی تلاش روزافزون خود را برای بهبود مستمر محصولات و در نهایت ارائه بهترین تجربه نوشیدنی‌های بدون الکل به مشتری‌ها قرار داده است.

در کنار مسئله سلامت مصرف کنندگان، حفظ محیط زیست و کمک به صنایع کشاورزی از دیگر ارزش‌های کلیدی شرکت تهران گوار است که برای این منظور به کارگیری مواد اولیه طبیعی، بهینه سازی مصرف آب و انرژی در فرآیند تولید از جمله قواعد و اصول شرکت را شکل داده اند.

شرکت تهران گوار علاوه بر موارد ذکر شده در جهت حفظ سلامت مشتریان خود و همچنین کمک به حفظ محیط زیست گام های منحصر به فرد زیر را در خطوط  تولید خود برای اهداف یاد شده برداشته است:

1: جهت حفظ سلامت و تازگی محصولات از تماس اکسیژن در تمامی مراحل تولید خودداری می شود.

2: حفظ و نگهداری مواد مغذی و ویتامین ها با استفاده از پاستوریزاسیون سریع در 18 ثانیه ( یعنی بسیار کم تر از تونل پاستوریزه به مدت 45 دقیقه )

3:  جلوگیری از نفوذ و یا شکل‌گیری میکرو ارگانیسم‌های مخرب در همه مراحل تولید که برای رسیدن به این هدف از سیستم پر کن پیشرفته aseptic  به عنوان مطمئن‌ترین و به روزترین روش پر کن آبجو بدون الکل استفاده می‌شود.

4: دوری و عدم استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده

شرکت جوجو

درباره جوجو

جوجو به عنوان مطرح‌ترین برند زیر مجموعه شرکت تهران گوار هدف اصلی خود را ارائه اصلی‌ترین و با کیفیت‌ترین ماءالشعیر و آب جو بدون الکل در کنار محصولات جدیدی همچون آب گندم قرار داده است که در این راستا با تکیه بر تجربه جهانی خود خطوط بسیار پیشرفته‌ای را از ابتدا تا انتهای فرآیند تولید ایجاد، و هوشمندانه‌ترین فرآیندها را برای رسیدن به این مهم پایه گذاری کرده است. در واقع داستان هر محصول جوجو،از زمان روییدن هر دانه مالت آغاز و تا رساندن محصول باکیفیت به دست مشتریان ادامه پیدا می کند.

ما در شرکت تهران گوار و برندهای زیر مجموعه خود تمامی موارد را جهت ارائه بالاترین کیفیت محصول در عین توجه به سلامت و احترام به سلایق  مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

.تولید محصول با بالاترین کیفیت و توجه به سلامت مصرف کنندگان، هسته اصلی ارزش های شرکت تهران گوار را شکل داده‌اند

 

مطالب دیگر
نظرات کاربران

شما هم می توانید در مورد این خبر نظر بدهید

افزودن نظر جدید